Destination country

Autodoprava Slovensko

Zabezpečíme prepravu vášho vozidla.
Rýchlo, bezpečne a jednoducho.

3899

National and international transports in the past month

5.7 days

Average loading time for transports within Europe in the past month

8,8

Average score for customer satisfaction and communication

Čo keby sa automobilová doprava dala robiť inak?

Prepravujete pravidelne autá v Holandsku alebo mimo neho? Potom viete, aké je to často náročné. Preprava kolies si vyžaduje úplne iný prístup k preprave automobilov, než na aký ste zvyknutí. Sami nie sme prepravcovia, ale využívame veľkú sieť spoľahlivých prepravných partnerov. To nám umožňuje plne sa sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie: rýchlosť, pohodlie, služby a komunikáciu.

Či už ide o jedno auto alebo niekoľko naraz, o niekoľko blokov ďalej alebo v zahraničí – doprava musí byť rýchla a bezchybná. A na to sa špecializujeme my.

yout-preview

Bezstarostná preprava automobilov

S našou jedinečnou prepravnou kalkulačkou si môžete vypočítať najlepšiu cenu prepravy len niekoľkými kliknutiami. Vy si objednáte prepravu a my sa postaráme o zvyšok. Žiadne problémy, žiadny zhon: informujeme vás krok za krokom. V prípade otázok je vám vždy k dispozícii vaša stála kontaktná osoba.

Spolupracujeme s viac ako 1000+dopravnými partnermina približne 3500 medzinárodných trasách . Takto môžeme zaručiť rýchlosť, spoľahlivosť a kvalitu a s hrdosťou prepraviť stovky áut týždenne po celej Európe.

Dôveroval som spoločnosti Transporting Wheels B.V., aby vyzdvihla auto zo servisu v Holandsku a doručila ho do Spojeného kráľovstva. Komunikácia bola vynikajúca a bol som informovaný o každom kroku s aktuálnymi informáciami až do príchodu vozidla do prístavu v Essexe. Postarali sa o všetky dodatočné papierovačky, ktoré sa teraz vyžadujú kvôli brexitu. Ak dovážate auto z Európy, vrelo ich odporúčam z hľadiska služieb, nákladov a spoľahlivosti.

J.

Píšem vám v mene spoločnosti Volvo Group Austria GmbH, kde využívam služby spoločnosti Transporting Wheels B.V. na svoju prácu. Môj nadriadený, môj kolega a ja sme boli úplne prekvapení skutočne profesionálnym spôsobom práce spoločnosti Transporting Wheels. Náš zamestnanec, pán Anthony Bruijns, nás naozaj informoval o KAŽDOM KROKU vyzdvihnutia vozidla !!!!! Naozaj sme nemali slov – takýto precízny a presný spôsob práce by sme v dnešnej dobe hľadali márne! V budúcnosti budeme naše prevody vozidiel riešiť len prostredníctvom spoločnosti Transporting Wheels – palec hore !!!!!!!!!!!
D Sch
Bolo príjemné rokovať s chlapcami z Prepravy kolies. Odchod bol veľmi rýchly. Podpora predaja je špičková. A auto som dostal v presne takom stave, v akom ho prevzali na prepravu. Vďaka chlapci.
Admin atlanticaffairs
Najlepšia voľba z niekoľkých dôvodov, cena, dochvíľnosť, profesionalita, zákaznícky servis v prípade pochybností, môže byť vaša prvá objednávka, ale môžete si byť istí. Najlepšie služby
David Lázaro

Your Shipment, Our Commitment

Rezervujte za 30 sekúnd

Zarezervujte si dopravu do 30 sekúnd a my sa postaráme o zvyšok.

Najrýchlejšie dodanie

Priemerný čas nakládky zásielok v rámci Európy za posledný mesiac je 5,6 dňa.

Okamžite získajte svoju cenu

Naša jedinečná online kalkulačka vám okamžite poskytne najlepšiu sadzbu.

Preprava od dverí k dverám

Vaše vozidlo bude prepravené od dverí k dverám. Stav prepravy môžete jednoducho sledovať online.

Spoľahlivé

Všetci naši prepravní partneri sú spoľahliví a certifikovaní.

Podrobne

Všetko vybavíme za vás: od dokumentácie až po poistenie.

Vždy je niekto nablízku

Vďaka našej rozsiahlej sieti je vždy nablízku dopravný partner.

Hodnotenie zákazníkov 8,8

Váš stály kontakt je vždy pripravený odpovedať na všetky vaše otázky.

Starostlivosť o životné prostredie

Kombináciou prepráv minimalizujeme počet prázdnych nákladných vozidiel.

Vypočítajte si okamžite najlepšiu cenu prepravy vášho auta

.

Na prepravu vašich vozidiel využívame len služby spoľahlivých a certifikovaných partnerov. Databáza spoločnosti Transporting Wheels je neustále aktualizovaná, aby vám poskytla najrýchlejšie trasy a najlepšie ceny prepravy vašich vozidiel.

Vypočítajte si hneď najlepšiu cenu prepravy vášho auta