Kraj docelowy

Jesteśmy tu dla Ciebie

Dzięki 1000+ niezawodnym partnerom transportowym na ponad 3500 trasach jesteśmy gotowi do szybkiego, bezpiecznego i bezproblemowego transportu pojazdów. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach? Nie ma problemu, wypełnij formularz po prawej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio. Szukasz konkretnie kogoś z nas? Następnie kliknij adres e-mail pod poniższymi zdjęciami.

Sprzedaż

Administracja

Logistyka

    Szybki serwis

    Twój samochód zostanie przetransportowany w kraju i za granicą tak szybko jak to możliwe.

    Ostre ceny

    Skorzystaj z naszego kalkulatora transportowego, aby natychmiast obliczyć najlepszą cenę za transport.

    Ocena klienta 8,8

    Łatwo śledzisz status online. W przypadku pytań, Twoja stała osoba kontaktowa jest zawsze dostępna.

    Poznaj zespół

    Zoé Haller
    Zoé Haller
    Purchase Specialist France
    zoe.haller@transportingwheels.com
    Anca Nagy
    Anca Nagy
    Purchase Specialist Romania
    anca.nagy@transportingwheels.com
    Atanas Damyanliev
    Atanas Damyanliev
    Purchase Specialist Bulgaria
    atanas.damyanliev@transportingwheels.com
    Olga Telega
    Olga Telega
    Purchase Specialist Poland
    olga.telega@transportingwheels.com
    Mark Hoefnagel
    Mark Hoefnagel
    Purchase specialist Netherlands
    mark.hoefnagel@transportingwheels.com
    Ruben de Lange
    Ruben de Lange
    Purchase manager
    ruben@transportingwheels.com
    Linda Doorenbos
    Linda Doorenbos
    Senior Marketeer
    linda.doorenbos@transportingwheels.com
    Quirine Slootweg
    Quirine Slootweg
    Content Marketeer
    quirine.slootweg@transportingwheels.com
    Joël Vaandering
    Joël Vaandering
    Digital Marketeer
    joel.vaandering@transportingwheels.com
    Michiel Holsheimer
    Michiel Holsheimer
    Marketing Manager
    michiel@transportingwheels.com
    Aurélien Rouxel
    Aurélien Rouxel
    Sales Manager France
    aurelien.rouxel@transportingwheels.com
    David Villaescusa Zambrana
    David Villaescusa Zambrana
    Sales Manager Spain
    david.villaescusa@transportingwheels.com
    Michael Perez
    Michael Perez
    Inside Sales
    michael.perez@transportingwheels.com
    Steven Visscher
    Steven Visscher
    Inside Sales
    steven.visscher@transportingwheels.com
    Karsten Storms
    Karsten Storms
    Key Account Manager
    Karsten@transportingwheels.com
    Adora Lucero
    Adora Lucero
    Inside Sales
    adora.lucero@transportingwheels.com
    Christian Di Lorenzo
    Christian Di Lorenzo
    Key Account Manager South Germany
    christian.dilorenzo@transportingwheels.com
    Ertugrul Kaya
    Ertugrul Kaya
    Key Account Manager West Germany
    Ertugrul@transportingwheels.com
    Toni Petrovic
    Toni Petrovic
    Purchase specialist Germany
    Toni.petrovic@transportingwheels.com
    Jochen Hermans
    Jochen Hermans
    Country Manager Germany
    jochen.hermans@transportingwheels.com
    Johan in’t Hout
    Johan in’t Hout
    IT Manager
    johan@transportingwheels.com
    Sharon Reekers
    Sharon Reekers
    HR Adviseur
    sharon.reekers@transportingwheels.com
    Virginia Sleurink
    Virginia Sleurink
    Creditor Administrator
    admin@transportingwheels.com
    Mirjam Hoogeveen
    Mirjam Hoogeveen
    Assistant Controller
    admin@transportingwheels.com
    Arnold Witteveen
    Arnold Witteveen
    Financial Controller
    arnold.witteveen@transportingwheels.com
    Mitchell Hooisma
    Mitchell Hooisma
    Logistics Specialist
    mitchell.hooisma@transportingwheels.com
    Stefan Schaefer
    Stefan Schaefer
    Logistics Specialist
    stefan.schaefer@transportingwheels.com
    Henk Boerman
    Henk Boerman
    Logistics specialist
    henk.boerman@transportingwheels.com
    Gerdo Oostbeek
    Gerdo Oostbeek
    Logistics Specialist
    gerdo.oostbeek@transportingwheels.com
    William Doorn
    William Doorn
    Logistics specialist
    william.doorn@transportingwheels.com
    Anthony Bruijns
    Anthony Bruijns
    Logistics Manager
    anthony.bruijns@transportingwheels.com
    Mark Rotteveel
    Mark Rotteveel
    Chief Commercial Officer
    Peter Dekker
    Peter Dekker
    Chief Financial Officer
    Erik-Jan Dekker
    Erik-Jan Dekker
    Chief Operating Officer

    Transport Wheels B.V.

    Hanzelaan 351
    8017 JM Zwolle
    Holandia

    Bank: NL66 RABO 0184508290
    Numer Izby Handlowej: 60912332
    VAT: NL854116758B01

    Transporting Wheels GmbH

    Dyrektor zarządzający: J. Hermans
    Christophstraße 15-17
    50670 Kolonia
    Niemcy

    Bank: DE29280699261203103800
    Izba Handlowa: 112337
    VAT: DE357395993

    Twoja przesyłka, nasze zobowiązanie

    Tak profesjonalny i punktualny sposób pracy jest trudny do znalezienia w dzisiejszych czasach. Teraz współpracujemy tylko z Transporting Wheels!
    Szybciej niż oczekiwano, dobra komunikacja i przystępna cena. Po prostu staromodne robienie tego, co do ciebie należy!
    Najlepsza opcja z kilku powodów: cena, terminowość, profesjonalizm, obsługa klienta. Nawet jeśli jest to Twoje pierwsze zamówienie, możesz być spokojny. To usługa na najwyższym poziomie!
    Fantastyczna obsługa w dobrej cenie.

    Chcesz również wypróbować Transporting Wheels?