Zemlja odredišta

Mi smo spremni za vas

1000+ pouzdanih transportnih partnera na više od 3500 ruta, spremni smo prevesti vaša vozila brzo, sigurno i bez muke. Želite li saznati više o mogućnostima? Nema problema, ispunite obrazac s desne strane ili nas nazovite izravno . Tražite li konkretno nekoga od nas? Zatim kliknite na e-mail adresu ispod fotografija ispod.

Prodaja

administracija

Logistika

    Brza usluga

    Vaš će automobil biti prevezen u zemlji i inozemstvu što je brže moguće.

    oštre cijene

    S našim kalkulatorom prijevoza odmah izračunavate najbolju cijenu za svoj prijevoz.

    Ocjena kupaca 8,8

    Status možete jednostavno pratiti online. Za bilo kakva pitanja vaša stalna kontakt osoba uvijek je dostupna.

    Upoznajte ekipu

    Zoé Haller
    Zoé Haller
    Purchase Specialist France
    zoe.haller@transportingwheels.com
    Anca Nagy
    Anca Nagy
    Purchase Specialist Romania
    anca.nagy@transportingwheels.com
    Atanas Damyanliev
    Atanas Damyanliev
    Purchase Specialist Bulgaria
    atanas.damyanliev@transportingwheels.com
    Olga Telega
    Olga Telega
    Purchase Specialist Poland
    olga.telega@transportingwheels.com
    Mark Hoefnagel
    Mark Hoefnagel
    Purchase specialist Netherlands
    mark.hoefnagel@transportingwheels.com
    Ruben de Lange
    Ruben de Lange
    Purchase manager
    ruben@transportingwheels.com
    Linda Doorenbos
    Linda Doorenbos
    Senior Marketeer
    linda.doorenbos@transportingwheels.com
    Quirine Slootweg
    Quirine Slootweg
    Content Marketeer
    quirine.slootweg@transportingwheels.com
    Joël Vaandering
    Joël Vaandering
    Digital Marketeer
    joel.vaandering@transportingwheels.com
    Michiel Holsheimer
    Michiel Holsheimer
    Marketing Manager
    michiel@transportingwheels.com
    Aurélien Rouxel
    Aurélien Rouxel
    Sales Manager France
    aurelien.rouxel@transportingwheels.com
    David Villaescusa Zambrana
    David Villaescusa Zambrana
    Sales Manager Spain
    david.villaescusa@transportingwheels.com
    Michael Perez
    Michael Perez
    Inside Sales
    michael.perez@transportingwheels.com
    Steven Visscher
    Steven Visscher
    Inside Sales
    steven.visscher@transportingwheels.com
    Karsten Storms
    Karsten Storms
    Key Account Manager
    Karsten@transportingwheels.com
    Adora Lucero
    Adora Lucero
    Inside Sales
    adora.lucero@transportingwheels.com
    Christian Di Lorenzo
    Christian Di Lorenzo
    Key Account Manager South Germany
    christian.dilorenzo@transportingwheels.com
    Ertugrul Kaya
    Ertugrul Kaya
    Key Account Manager West Germany
    Ertugrul@transportingwheels.com
    Toni Petrovic
    Toni Petrovic
    Purchase specialist Germany
    Toni.petrovic@transportingwheels.com
    Jochen Hermans
    Jochen Hermans
    Country Manager Germany
    jochen.hermans@transportingwheels.com
    Johan in’t Hout
    Johan in’t Hout
    IT Manager
    johan@transportingwheels.com
    Sharon Reekers
    Sharon Reekers
    HR Adviseur
    sharon.reekers@transportingwheels.com
    Virginia Sleurink
    Virginia Sleurink
    Creditor Administrator
    admin@transportingwheels.com
    Mirjam Hoogeveen
    Mirjam Hoogeveen
    Assistant Controller
    admin@transportingwheels.com
    Arnold Witteveen
    Arnold Witteveen
    Financial Controller
    arnold.witteveen@transportingwheels.com
    Mitchell Hooisma
    Mitchell Hooisma
    Logistics Specialist
    mitchell.hooisma@transportingwheels.com
    Stefan Schaefer
    Stefan Schaefer
    Logistics Specialist
    stefan.schaefer@transportingwheels.com
    Henk Boerman
    Henk Boerman
    Logistics specialist
    henk.boerman@transportingwheels.com
    Gerdo Oostbeek
    Gerdo Oostbeek
    Logistics Specialist
    gerdo.oostbeek@transportingwheels.com
    William Doorn
    William Doorn
    Logistics specialist
    william.doorn@transportingwheels.com
    Anthony Bruijns
    Anthony Bruijns
    Logistics Manager
    anthony.bruijns@transportingwheels.com
    Mark Rotteveel
    Mark Rotteveel
    Chief Commercial Officer
    Peter Dekker
    Peter Dekker
    Chief Financial Officer
    Erik-Jan Dekker
    Erik-Jan Dekker
    Chief Operating Officer

    Transporting Wheels BV

    Hanzelaan 351
    8017 JM Zwolle
    Nizozemska

    Banka: NL66 RABO 0184508290
    Broj gospodarske komore: 60912332
    PDV: NL854116758B01

    Transporting Wheels GmbH

    Direktor: J. Hermans
    Christophstraße 15-17
    50670 Köln
    Njemačka

    Banka: DE29280699261203103800
    Broj gospodarske komore: 112337
    PDV: DE357395993

    Vaša pošiljka, naša obveza

    Teško da ćete danas naći tako profesionalan i točan način rada. Radimo samo s Transporting Wheels !
    Brže od očekivanog, dobra komunikacija i povoljno. Samo učini ono što obećaš na starinski način!
    Najbolja opcija iz nekoliko razloga: cijena, točnost, profesionalnost, usluga korisnicima. Čak i ako je ovo vaša prva narudžba, ne brinite. Ovo je vrhunska usluga!
    Fantastična usluga za dobru cijenu.

    Želite li isprobati Transporting Wheels ?