Țara de destinație

Suntem aici pentru tine

Cu 1000+ de parteneri de transport de încredere pe mai mult de 3.500 de rute, suntem pregătiți să vă transportăm vehiculele rapid, în siguranță și fără probleme. Doriți să aflați mai multe despre posibilități? Nici o problemă, completați formularul din dreapta sau sunați-ne direct. Căutați pe vreunul dintre noi în mod special? Apoi faceți clic pe adresa de e-mail de sub imaginile de mai jos.

Vânzare

Administrație

Logistică

    Serviciu rapid

    Mașina dumneavoastră va fi transportată la nivel național și internațional în cel mai scurt timp posibil.

    Prețuri ascuțite

    Utilizați calculatorul nostru de transport pentru a calcula instantaneu cel mai competitiv preț pentru transportul dumneavoastră.

    Punctaj client 8.8

    Puteți urmări cu ușurință starea online. În cazul în care aveți întrebări, persoana dumneavoastră de contact obișnuită este întotdeauna disponibilă.

    Faceți cunoștință cu echipa

    Zoé Haller
    Zoé Haller
    Purchase Specialist France
    zoe.haller@transportingwheels.com
    Anca Nagy
    Anca Nagy
    Purchase Specialist Romania
    anca.nagy@transportingwheels.com
    Atanas Damyanliev
    Atanas Damyanliev
    Purchase Specialist Bulgaria
    atanas.damyanliev@transportingwheels.com
    Olga Telega
    Olga Telega
    Purchase Specialist Poland
    olga.telega@transportingwheels.com
    Mark Hoefnagel
    Mark Hoefnagel
    Purchase specialist Netherlands
    mark.hoefnagel@transportingwheels.com
    Ruben de Lange
    Ruben de Lange
    Purchase manager
    ruben@transportingwheels.com
    Linda Doorenbos
    Linda Doorenbos
    Senior Marketeer
    linda.doorenbos@transportingwheels.com
    Quirine Slootweg
    Quirine Slootweg
    Content Marketeer
    quirine.slootweg@transportingwheels.com
    Joël Vaandering
    Joël Vaandering
    Digital Marketeer
    joel.vaandering@transportingwheels.com
    Michiel Holsheimer
    Michiel Holsheimer
    Marketing Manager
    michiel@transportingwheels.com
    Aurélien Rouxel
    Aurélien Rouxel
    Sales Manager France
    aurelien.rouxel@transportingwheels.com
    David Villaescusa Zambrana
    David Villaescusa Zambrana
    Sales Manager Spain
    david.villaescusa@transportingwheels.com
    Michael Perez
    Michael Perez
    Inside Sales
    michael.perez@transportingwheels.com
    Steven Visscher
    Steven Visscher
    Inside Sales
    steven.visscher@transportingwheels.com
    Karsten Storms
    Karsten Storms
    Key Account Manager
    Karsten@transportingwheels.com
    Adora Lucero
    Adora Lucero
    Inside Sales
    adora.lucero@transportingwheels.com
    Christian Di Lorenzo
    Christian Di Lorenzo
    Key Account Manager South Germany
    christian.dilorenzo@transportingwheels.com
    Ertugrul Kaya
    Ertugrul Kaya
    Key Account Manager West Germany
    Ertugrul@transportingwheels.com
    Toni Petrovic
    Toni Petrovic
    Purchase specialist Germany
    Toni.petrovic@transportingwheels.com
    Jochen Hermans
    Jochen Hermans
    Country Manager Germany
    jochen.hermans@transportingwheels.com
    Johan in’t Hout
    Johan in’t Hout
    IT Manager
    johan@transportingwheels.com
    Sharon Reekers
    Sharon Reekers
    HR Adviseur
    sharon.reekers@transportingwheels.com
    Virginia Sleurink
    Virginia Sleurink
    Creditor Administrator
    admin@transportingwheels.com
    Mirjam Hoogeveen
    Mirjam Hoogeveen
    Assistant Controller
    admin@transportingwheels.com
    Arnold Witteveen
    Arnold Witteveen
    Financial Controller
    arnold.witteveen@transportingwheels.com
    Mitchell Hooisma
    Mitchell Hooisma
    Logistics Specialist
    mitchell.hooisma@transportingwheels.com
    Stefan Schaefer
    Stefan Schaefer
    Logistics Specialist
    stefan.schaefer@transportingwheels.com
    Henk Boerman
    Henk Boerman
    Logistics specialist
    henk.boerman@transportingwheels.com
    Gerdo Oostbeek
    Gerdo Oostbeek
    Logistics Specialist
    gerdo.oostbeek@transportingwheels.com
    William Doorn
    William Doorn
    Logistics specialist
    william.doorn@transportingwheels.com
    Anthony Bruijns
    Anthony Bruijns
    Logistics Manager
    anthony.bruijns@transportingwheels.com
    Mark Rotteveel
    Mark Rotteveel
    Chief Commercial Officer
    Peter Dekker
    Peter Dekker
    Chief Financial Officer
    Erik-Jan Dekker
    Erik-Jan Dekker
    Chief Operating Officer

    Transporting Wheels B.V.

    Hanzelaan 351
    8017 JM Zwolle
    Olanda

    Banca: NL66 RABO 0184508290
    Numărul Camerei de Comerț: 60912332
    TVA: NL854116758B01

    Transporting Wheels GmbH

    Director general: J. Hermans
    Christophstraße 15-17
    50670 Köln
    Germania

    Banca: DE29280699261203103800
    Camera de Comerț: 112337
    TVA: DE357395993

    Your Shipment, our commitment

    Un astfel de mod de lucru profesionist și punctual este greu de găsit în zilele noastre. Acum lucrăm doar cu Transporting Wheels!
    Mai rapid decât se aștepta, o bună comunicare și la prețuri accesibile. Doar de modă veche, făcând ceea ce crezi tu!
    Cea mai bună opțiune din mai multe motive: preț, punctualitate, profesionalism, servicii pentru clienți. Chiar dacă aceasta este prima dumneavoastră comandă, fiți liniștit. Acesta este un serviciu de top!
    Servicii fantastice la un preț bun.

    Doriți să încercați Transporting Wheels?